Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz!? Életemben először...

Nagyon gáz!? Életemben először rúgtam be.

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok, és tegnap ugye szilveszter alkalmából, kicsit többet ittam a kelleténél, és sajnos hánytam is :-( rettentően szégyellem magamat. sokat bulizok, de mindig tudom hol a határ. Ilyen még sose fordult elő... Áá és lány vagyok.. Nagyon gáz??? Am Buék...
2015. jan. 1. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hol lenne már gáz :D a hányással meg csak jobban jártál mert valószínűleg most nem vagy annyira másnapos. nekem se úgy sikerült a szilveszterem ahogy terveztem.. buli kezdete után egy-két órával még bőven éjfél előtt kiütöttem magam és végigaludtam konkrétan az egész bulit és még az éjfélt is és nagyon rosszul voltam.. de ne aggódj. amíg nem lesz a berúgás heti rendszerességű nálad addig fölösleges gondolkodni azon hogy ez ciki-e vagy sem. 18/f

BÚÉK!

2015. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd amikor a bugyidat se találod!
2015. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem rúghattál be, ha most itt tudsz kérdezgetni. :D

A legdurvább bulim után reggeltől délig hánytam, úgy hogy még buli alatt is vagy 5-6x. Bár pontos dolgot nem tudtok mondani, mert kb. 4 órán keresztül ki voltam ütve.

2015. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!