Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon rossz dolog történik...

Nagyon rossz dolog történik velem így másnaposan, veletek is volt ilyen valamikor?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,szilveszteri buliban voltam haverokkal,barátnőkkel és ittunk,de nem túl sokat,de a másnaposság tegnap ugyanúgy megvolt. A buliban villogó fény volt,tudjátok olyan amiben szinte szakadozva látod az embereket...na tegnap óta így látom magam körül a dolgokat,embereket,még az is mozog ami nem xd meg villog és még ma is,reméltem h elmúlik mára,de egyre rosszabb... Mit tehetnék ellene? Volt már valaki ilyen helyzetben? Kérlek segítsetek ha tudtok.

2015. jan. 2. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt próbáld kialudni magad rendesen ha eddig nem tetted volna, másrészt mindenképp menj orvoshoz ha nem múlik vagy rosszabbodik. Sztem ilyen kérdésekben jobb ha felhívod az orvosi ügyeletet ott legalább hozzáértők mondják meg mit csinálj.
2015. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!