Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csináltam egy oldalt. Olvasnát...

Csináltam egy oldalt. Olvasnátok ha van kedvetek hozzá? Építő jellegű kritikát szívesen fogadok. Lenéző beszólásokra nem vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 3. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, csak nem látok benne sok fantáziát. Oké, összeraksz gépeket, hátha tudsz valakinek segíteni vele, vagy csak érdekességből, de leírsz 4-5 fajtát és már kimerítetted a témát. Új dolgokról írni megint nem sok értelmét látom, mert nagyon sok ilyen oldal van.

Azért sok sikert, nem azért írtam, hogy hagyd abba, csak számomra nem túl érdekes.

2015. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokat ront szerintem a tetején levő reklám csík. Én 000webhost.com-on csináltam weblapot. Ingyen 1.5gb tárhely, reklám nélkül(kivéve ha hónapokig nem jelentkezel be). Nekem minden van rajta ami kell. Nyilván a fizetős verzióban gyorsabb szervert kapunk meg egyebek, de kipróbáltam jópár ingyenes tárhelyet és szerintem ez a legjobb. Telepíts rá vmi CMS-t, mert gondolom ezen az ucoz.hu-n ezt hozzá adták. Wordpress, Joomla, vagy Drupal-t próbáld meg. Ezek a legjobbak szerintem. Rengeteg fórum, youtube videó van használatukkal kapcsolatban, sok plugint, téma, stb.


A másik -kevésbé zavaró- dolog, részemről jobban szeretem a rövidebb domain címeket. Itt is szem előtt tartva az ingyenességet, a [link] címen tudsz regelni ingyenesen rövidet, konkrétan ".tk"-t. Igazából én másik ingyenest nem is találtam. Régen volt a .co.cc, de az megszűnt.


A tartalmat csak átfutottam, de nagyjából okénak tűnik.

2015. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!