Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SOS, tudnátok ilyen filmeket?

SOS, tudnátok ilyen filmeket?

Figyelt kérdés

A Húgommal ma este nagyon szeretnénk filmezni, de nem viccelek, kb. 2 hete nem találunk olyan filmet, ami szimpatikus lenne és lekötne minket.

Ami a legjobban tetszett neki(és nekem), az az Útvesztő volt. Ezen kívül megnéztük a Beavatottat is.

Elkezdtük a Faun labirintusát, de egyikőnket se kötötte le.

Sorozatokból a Grimmet néztük, illetve a Vámpírnaplókat.

Olyasmit keresünk, amiben van izgalom, kicsit sejtelmes, picit ijesztő, de nem horror, mert attól nem tudok aludni.

Pörgős a cselekménye, és magával ragad.

Ő a thrillereket szereti, én viszont ezektől nem alszom, ezért szeretnék valami oylat ami kielégíti a közös igényeket. Tudnátok segíteni?


2015. jan. 9. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az útvesztő nekem is nagyon tetszett, olyannyira,hogy el is olvastam eddig két részét. Szóval ha szeretsz olvasni, mindenképp ezt tudom ajánlani.

Nem tudom mennyire ismered az odaát-ot(supernatural), az egy sorozat, engem nagyon lekötött 6évadon keresztül, csak egy picit ijesztő, de nekem nagyon tetszett.

Nézzétek meg szerintem az emlékek őrét is, nagyon különleges egy film.

Valamint, ajánlok egy krimit is, aminek nagyon magával ragadó a története, és engem végig lekötött: Viharsziget.

Remélem tudtam segíteni:)

2015. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 stiw ***** válasza:

Most hirtelen ezek jutnak az eszembe:

Holtodiglan

Harcosok Klubja

Fehér Pokol

Csúcshatás

Dredd

Napfény

passz, talán ezeket tudom ajánlani, nekem tetszettek.

Az utolsó inkább sci-fi, mindegyikben van vér, de egyik sem horror. Ezeket én is láttam, és amint eszembe jut több, írok :)

2015. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondok még ha érdekel:


holnap határa

galaxis őrzői

időhurok

lucy

időről időre

transz

eredet


nekem ezek a kedvenc filmjeim

2015. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, nagyon nagyon köszönöm!! :)

Az Útvesztőt mi is olvassuk, egyszerűen bele szerettünk, és nem tudjuk letenni! :)

Már alig várjuk a következő részét! :D

na mot aztán lesz miből válogatni, biztos sikerül egyet találnunk legalább, ami leköt, köszönöm! :D

majd este megírom, hogy végül melyiket néztük meg! :)

2015. jan. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!