Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig nem ciki eljárni discozni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan bulizol. Ha mondjuk lemész az asszonnyal, akkor akár 50-60 éves korig is simán elmehetsz egy retro buliba. Egy fiatalabbaknak szóló discoba mondjuk azt mondom, egy 40-es korig.
2015. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó még csak 24 leszek.Azért kérdeztem mert tele van a disco14-15 évesekkel és kezdtem magam öregnek érezni.
2015. jan. 12. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 15, felnéztem a huszonévesekre, nekem mindig ez jut eszembe, amikor bulizni vagyok és sok körülöttem az óvodás. De általában kerülöm is az ilyen helyeket, mert nem szeretem a 15 éveseket.
2015. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Yehudina ***** válasza:

Barátnőm 36 éves korában elment egy diszkóba, ahol a fiatalok azzal fogadták, hogy "Ági néni, a Krisztit tetszik keresni? Ő most nincs itt". A Kriszti volt Ági 16 éves lánya.

Szóval? Hány éves korig lehet diszkózni?

2015. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ettől mért ne lehetne bulizni? Azért, mert lecsókolomozták? Amúgy meg kit érdekel a 16 évesek véleménye? Röhögnek azok mindenen, és minden ciki, ami csak létezik.
2015. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem amíg tudsz járni.

Milyen arc lehet egy 70éves papa a diszkóban :D

2015. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yehudina ***** válasza:
Válaszom az előttem szólóhoz: (milyen arc lehet egy 70 éves papa a diszkóban)....ugyanolyan hülyén néz ki, mint egy 70 éves teletetoválva, fülbevalóval, zöldre festett hajjal. De van ilyen, főleg Amerikában nem is egy.
2015. jan. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Centurio77 válasza:
Hát én már nem nagyon járnék így 42évesen!! :D :D Bár mikor utoljára voltam akkor is én voltam az egyik biztonsági őr!! Bár ha jó pénzt kínálnak fel még bevállalnám!! :D :D :D
2020. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!