Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr-ön miért követnek ki...

Tumblr-ön miért követnek ki ennyien?

Figyelt kérdés
Mostanában már ritkábban nézem a tumblrt, mert csomóan kikövetnek... kb 3-4 napja néztem utoljára a követéseket. azóta a szám tíz emberrel növekedett, azonban a bekövetések között kb 30-40 ember mutat... de még így is többen követnek ki, mint be. Hogy is van ez?

2015. jan. 18. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek kövessenek ha ugysem reblogolsz? Engem is szoktak ki követni de akkor azért mert nem követem őket vissza (rossz magyar szokás-.-), de nekem is van olyan hogy nézem a blogokat akiket követek és ha már több mint 2 honapja fel se nézett akkor kikövetem:)
2015. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a tumblron nem a követők száma a fontos
2015. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szoktam azért időnként reblogolni, nem hinném hogy ez a baj. Igen, tudom nem a szám a fontos. De ha észrennéd, hogy egy hét alatt mondjuk százan kikötnek, na akkor szerintem te is furán éreznéd magad. Nem volt mindig ez, de pár hónapja valami történt és azóta folyamatosan kikövetnek. Ki is, be is. most mondok egy számot: tegyük fel múlt héten megnéztem a követőimet. Akkor volt 2300. ma megnézném, lenne 2307. ha megnézem kik követtek be, akkor mutat kb 30 embert. Ezek szerint csomóan ki is követtek....

köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 19. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, foglalkozz azokkal, akik sokat rebloglnak tőled, és nem követnek ki.Örülj hogy attól még gyűlnek a követőid:)
2015. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!