Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel színez, és mivel teszi...

Mivel színez, és mivel teszi bele a fehér, , foltokat"? és tudtok olyan oldat ahol megtudom rendelni? :/ VIDI LENT v. v

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fwWEy0in-fQ

Előre is köszíííí


2015. jan. 19. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hali a megrendelest bem tudom h hol lehet de sztem ebay-en biztos. 3 markat talaltam amit hasznal a feher vmi az 'Gelly Roll' (ha minden igaz... xd) a szinesek neve 'Copics' es 'Pigma Micron' nevu tollal huzza ki a konturokat :) amugy minden ott volt a leirasban :D (tudom nem mindenki tanul angolul szval lehet h ezert nem nezted meg ott de vegulis ez mind1 :D) ha lesz idom meg utana nezek h hol lehet megrendelni oket de ha begooglezod biztos kiadja ;) remelem segitettem :D
2015. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ááááááááh köszönöm ^^ isten vagy :3 am angolt tanulok de valahogy az nem jutott eszembe h leírásba lelehet írva v.v :"DDDD
2015. jan. 19. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok es megneztem ebay-en h mennyibe kerul es hat... nem valami olcsok xd a copics az amikor eloszor megnyitotta a(z azt hiszem 12 db-s szett) 11.000-nel kezdodott meg 21.000ert is volt de 1 db 1700 (1600vmennyi) szval nem olyan olcso :/ nem hiszem h ennek a valasznak orulnel de azert remelem segithettem :D
2015. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jesszusom.... ez borzalmas xDDD hát nem hiszem hogy ilyet fogok kapni XDD De azért köszönöm >.< de....am.... valami hasonló, ilyen filctoll szerűséget nem tudnál mondani? :///
2015. jan. 19. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Utananeztem mar vmennyire de holnap meg rakeresek ;) ha nem irnek az azert van mert tanulnom kell o.o' de ha talalok vmi hasonlot azonnal irok :D am lattam egy vidit ahol festekkel elertek ugyanazt a hatast :3 de sztem priviben irok majd :D
2015. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okéoké :D Nagyon köszönöm ^^
2015. jan. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!