Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma a barátnőim hívtak a...

Ma a barátnőim hívtak a városba, tűzijátékot nézni, de nekem semmi kedvem velük menni, mert mindkettő az új pasijával lesz, ráadásul az egyik még mindig tetszik. Mit csináljak ma este?

Figyelt kérdés
(Pasi vagyok :) De azt mondják, menjek mindenképp, ne csináljam már, hogy nem megyek. De semmi kedvem, tuti nem érezném jól magam. Ők már bent vannak, engem csak későbbre hívtak. Meg már fáradt is vagyok, vezetni sem esik jól. :) Közben hívtam egy haveromat, hogy menjünk valahova, de ő nem akar sehova, nincs jó kedve. Nem akarok itthon szenvedni, de nem is akarok velük menni. Mit csináljak? Megsérteni sem akarom őket. 1000%, hogy csak rosszul érezném magam, ha bemennék, "fölösleges ötödiknek". De közben meg az egyik annyira aranyos, aztmondja, nélkülem nem is olyan jó sehova menni, ha csak ő meg a pasija lennénk, mennék is, de a másik csajjal (aki tetszik még mindig) nem szivesen vagyok, egyre kellemetlenebb a trásasága) :S:S
2008. aug. 20. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj át a haverodhoz, akinek sehová sem volt kedve menni. Hátha mégis rá tudod beszélni egy kis csavargásra, ha már ott vagy :)

Vagy szánd el magad, és légy az "ötödik" a társaságban és koncentrálj arra a csajra akivel jól elvagy!

2008. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment is a plusz pont. ;) Még van kb. félórám eldönteni, mit tegyek. Remélem, nem bánom meg. :) Mindenkinek további kellemes estét, és ünnepet!
2008. aug. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!