Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni pár hobbit?

Tudnátok írni pár hobbit?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat unatkozok és ki kéne valami jó elfoglaltságot.. Köszönöm :)

2015. jan. 23. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen beállítottságú vagy. Ha mindenképp mozgékony, és társaságra vágyó vagy, akkor nem én vagyok a tanácsadód, de ha elvagy otthon egyedül, akkor gyakorlatilag tiéd a világ.

Tanulhatsz nyelvet, olvashatsz könyveket, hallgathatsz zenét, nézhetsz youtube videókat (nyelvtanulós csatornák is vannak), nézz filmeket, sorozatokat, kezdj el otthon fitness videóra tornázni.

Fejthetsz rejtvényt, tanulhatsz valamit, amit iskolában nem kérnek, de érdekel.

Intereneten is olvashatsz különböző (lehetőleg értelmes) oldalakat. Főzz, rendezd át a szobádat.

Akár köthetsz, horgolhatsz is vagy varrhatsz, stb.

Tanulhatsz hangszeren játszani.


Fuhh, most hirtelen nem jut eszembe több.

2015. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nagyon sokat szoktam rajzolni például :D ha nem tudsz jól rajzolni...azt is meg lehet tanulni:))

Mostanában rá vagyok szokva az animékre és a mangákra...már több mint 30at láttam és még csak kb 2 hónapja kezdtem bele , de egyszerűen nem bírok betelni velük ..ha még nem láttál animét akkor szerintem nézz meg egyet..persze nem mindenkinek jön be én ezt is megértem.Ha érdekel esetleg mondhatok pár kihagyhatatlant ^^

Nekem ez a két hobbim van :/ remélem segítettem ^^

2015. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kéne az életkor, mert ugye a büntethetőségi tételhez kell igazodni...


Amúgy ismerkedj RL, és azokkal menj el csinálni dolgokat. Meglásd, az a legkifizetődőbb.

2015. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Bilbó, Frodó, Samu.
2015. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :D de én inkább mozgékony vagyok és valahogy nem szeretek egyhelyben lenni.. 18f
2015. jan. 23. 00:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportolj, bármit. Túrázz. Táncolj. Bringázz.
2015. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!