Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem jó a youtube a...

Miért nem jó a youtube a gépemen? Azt csinálja hogy 240-ről átrakja folyamatosan HD-ba a videót tisztára idegesit.

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

És ez miért is idegesít? Valami mazochista vagy hogy 240-ben akarod nézni a videókat? :D


Ha Firefoxod van akkor tudok megoldást: van egy kiegészítő(youtube hd). Telepítsd fel és ott be tudod állítani hogy mi legyen az alapértelmezett minőség.

2015. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De lehet hogy chrome-ra is létezik ez.
2015. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NEm szoktam 240be nélzni vidiket de 360-480-ba igen de hdba mar laggol ezért nem akarom hogy igy amradjon
2015. jan. 24. 19:11
 4/7 prei válasza:
Nagyon köszi a tippet a firefox kiegészítőröl.Lassú internetem van/ 4 megabit/ és a youtube állandóan hd - ben indult, már az agyamra ment, mert nem tudtam szaggatás nélkül nézni.A kiegészítőben viszont be tudom állítani az alacsonyabb felbontást, és így a firefox automatikusan így tölti be.Remek, és kösz..
2015. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A youtube beállításai is közt meg lehet adni egy pár ilyen opciót azt hiszem. Nekem 10 megabites a netem és magától nem szokott HD-ba kapcsolni pedig bírná.
2015. jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
valszeg akkor csinálja, ha kirakod teljes képernyőre a videót. ilyenkor alapból átkapcsol 720p-re. beállítások alatt meg lehet neki mondani, hogy ne pampogjon
2015. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De hol állithatom be melyik menüben?
2015. jan. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!