Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » LuckeY tényleg meleg?

LuckeY tényleg meleg?

Figyelt kérdés

LuckeY egy magyar youtuber, és az egyik videója alatt láttam ilyen jellegű kommenteket, amik előtt értetlenül álltam, szóval megköszönnék egy kis felvilágosítást. Ha valaki még a videót is belinkeli, amiben (állítólag) beszél erről, akkor küldök egy puszit a pocijára.

Előre is köszi.



2015. jan. 26. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem meleg, te meg ne légy naiv.
2015. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyébként azért bizonytalanodtam el, mert nem egy ócsárló komment volt, hanem egy videója alatt a lányok siránkoztak, hogy mért nem vette le a pólóját,most sok lány kedvét vette el, erre válaszoltak többen is, hogy nem valószínű hogy LuckeYt nagyon érdekli a lányok kedve, mivel a fiúkat szereti. Erre be is szólt valaki, hogy mennyire elítéli a b*zikat, és a válaszadó komment írója (nem valószínű hogy LuckeYt nagyon érdekli a lányok kedve, mivel a fiúkat szereti. ) lecseszte, hogy semmi baj nincsen velük.)
2015. jan. 26. 23:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Manapság már azért meleg valaki, mert nem mutogatja a testét ország világ előtt?!
2015. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt senki nem mondta, szó nincs erről. Szövegértés..
2015. jan. 27. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Félre értesz. Én csak érzékeltetni próbáltam azt, hogy a sok hülye ember azt hiszi hogy azért mert valakinek van annyi tartása hogy nem mutogatja a testét ország világ szeme előtt, mert (elvileg)lányok ezt kérik tőle. Szóval szerintem egyáltalán nem az.
2015. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet, persze, vannak ilyenek, de általában azoknak a szellemi fejlettsége egy komment alapján belőhető.. ez az általam olvasott hozzászólás, pedig közel sem ilyen kaliberű volt.
2015. jan. 28. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit késve,de én is mondom,nem meleg :)

Valamint van barátnője is :D (ha ezt olvasod luckeY papa,sokáig!)

2015. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
27%
NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM és utoljára is NEEEEEM!!!!!!!!! Csak hülyeségből mondja mindig...
2015. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az. Van barátnője is .
2015. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Sztem meleg. A hülyeamcsi hamburgerzabáló rerkekre akar hasonlytani, lásd a neve: luckeY=szerencsés(helytelenül írva) LUCKEY MELEEG
2015. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!