Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Balaton Soundon nagyon...

A Balaton Soundon nagyon komolyan veszik azt, hogy 14 ev alatt csak nagykoruval lehet belepni?

Figyelt kérdés
Iden toltom a 14.et a Sound utan 2 hettel. szerintetek beengednek vagy full kocsogok lesznek!?:)

2015. jan. 27. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Penztarostol fugg :) de hajra
2015. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem engedhet be, mert ha beenged és valami balhé van, és ez kiderül, őt rúgják ki.


Amúgy nem hiszem, hogy para lesz.

2015. jan. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem értem mit akar keresni a bs en egy 14 éves... én 20 évre feltenném a korhatártXD
2015. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bár ez a szülök ... nevelésétöl is függ bár ugylátom téged nemnagyon nevelnekxd
2015. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves utolso valaszolo:D itt nem a nevelesrol van szo, a szuleim megbiznak bennem es tudjak hogy tudok vigyazni magamra:) viszont gondolom lehetsz 15-6 eves akiben marhara nem biznak meg a szulei es ezert engem kell tamadni:D:D
2015. jan. 27. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:

tudod miért nem járnak már lassan a fesztiválokra normális emberek? :D ezért...:D

lassan már 12 évesek is a sound-ra járnak, hogy aztán a kamuszületésidátummal regisztrált facebook-jukra tolják a szelfiket félóránként...csupán azért, mert anyuék kifizetik a bérletet neki..."full köcsögök lesznek"...ha veled történik valami, és kiderül, nem vagy 14, szerinted kikre fogják ráverni? nyilván, akik leszarták, hogy vagy-e már annyi...

2015. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!