Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube-on meddig lehet...

Youtube-on meddig lehet felhasználni egy copyrightos zenét, videót?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt az egészet hogy pl 20 másodpercet rakhatok bele a videómba a copyrightos anyagból és akkor még nem írja ki a szerzői jogok megsértéses szöveget

A kérdés az lenne hogy hány másodperc a max ebből?



2015. jan. 27. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nulla a max...
2015. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1, Biztos, hogy nem! Számtalan filmekkel, gameplayekkel foglalkozó csatorna van, ahol mind mind lepörgetnek jeleneteket jogvédett anyagokból, mégsem törli le a youtube sőt még honorálja is a generált nézettséget jutalékkal.

A kérdésre viszont sajnos nem tudom a választ, de engem is érdekelne, hogy is működik ez.

2015. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem minden esetben törli le. ez attól függ, hogy a szerzői jog tulajdonosa hogyan határozta meg a követeléseit ilyen esetekben. valamely esetben csak annyi történik, hogy a bevételszerzési lehetőséget elveszted. lehet akárhol a videóban, és akár 1 másodperc is...nagy esélyel fel fogja ismerni a youtube.
2015. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!