Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan romantikus...

Tudnátok olyan romantikus animéket mondani amiben van csók? Esetlek kicsit több is

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 17:59
 1/10 B1nc1 ***** válasza:
Ha ilyen fajta animéket keresel, keresgess az ecchi gener-be. Minden nagyobb anime oldalnak van ilyen gener kiválasztódott része. Ha te nem találod az adott oldalon ahol nézed keress rá animefreak.tv-n (angol) ott még kor határ is ki van írva, szóval ott választhatsz, hogy a nagyon hardcore-t keresed vagy a lazábbakat. Ha magyar felirattal keresel csak keress rá hogy ecchi animék magyar felirattal a google-bán, azt jóvan. Remélem segítettem.
2015. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tsume ***** válasza:

Sukitte ii na yo

Kaichou wa maid sama

2015. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen mindkettőtöknek ^^
2015. jan. 31. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
school days, van benne csók, szex, véres részek
2015. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ookami Shoujo To Kuro Ouji

lovely complex

kamisama hajimemashita

mirai nikki

2015. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 B1nc1 ***** válasza:
Nehogy megnézd a School Days-t a világ egyik legszarabb Anime-je ( már bocs ha bárkinek is tetszett, de borzalmasan szar ) én làttam és azt kívánom bárcsak nem pocsékoltam volna el azt a 12 szer 20 percet az életemből. Ha véreset keresel ajánlom a Mirai Nikki-t, az az egyik legjobb ghore anime, és van benne ecchi tartalom is. De ha mégiscsak megnézed a School Days-t készülj fel arra, hogy a végén majd tökön akarod döfni magad egy kisbicskával mivel olyan a befejezése. Inkább nézz Trinity Seven-t vagy To Love Ru, vagy akár még megkockáztatom, hogy a KissXSis is jobb a School Days-nél. ( a Trinity Seven meg a To Love Ru, ecchi animék elfogadható történettel míg a KissXSis egy nagyon hardcore ecchi). Ez alább felsoroltakban eggyikben sincs sex. De ha olyat keresel amiben van akkor: Aki no Sora, illetve talàn To Love Ru Darkness ( az utóbbiban ha jól tudom nincs sex de elég kemény jelenetei vannak, lehet kifejezetten uncensured módban nézni ahol mindent lehet látni...)
2015. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy szúrjam tökön ha lány vagyok? XD na nembaj :) köszönöm sokat segitettetek ^^
2015. febr. 2. 10:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Magam *
2015. febr. 2. 10:33
 9/10 B1nc1 ***** válasza:
Hidd el megtalálnád rá a módszert.. Az az anime annyira rosz xD Amúgy azzal nem számoltam, hogy lány vagy. Ez az információ ismeretében egyik animét se ajánlom amit korábban írtam. Azokat az animéket amit küldtem kanos tinédzser fiúknak találták ki xD (ez az igazság). Akkor inkább slice of life stílusú animét ajánlok. (Ez ugyan olyan gener mint az ecchi, szóval mindenhol megtalálható) Ebben a csoportban nincs benne az a fanservice ami az ecchiben van. ( kivillanó fehérnemük, nagy mellek) Itt igazából csak romantika van meg szerelmes cuccok... Itt egy csóknál nem fog több minden történni, lehet hogy még az sem. Nagyrészben az ecchi ellentéteként, itt inkább női főszereplők vannak mint fiúk. Jó szórakozást.
2015. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elhurcolva nem romantikus,dd van brnne romantika.mindenkeppen ajanlom
2015. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!