Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kitörölni az...

Hogy tudnám kitörölni az eddigi üzeneteket amit chateltünk Facebookon?

Figyelt kérdés
Egy csajjal régen beszélgettem facebookon a csaj modell,gyönyörü, egy ideig beszélgettünk és egy idő után már nem írt vissza, valószinüleg azért mert nagyon untató és nyalizós szövegeket irtam neki.. és igy odáig eljutottam hogy chaten is offline ba van számomra már régóta,na és most a napokba visszarakta onlinera a chatet nem tudom miért, és gondokoztam azon hogy ráirjak? rendes lennék hozzá és nem untatnám. de előtte valahogy ki kéne törölni az eddigi chatelésünket úgy hogy se ő se én ne lássam többet,ezerszer megbántam hogy ilyen barom voltam hozzá :( aki tudja hogy kell pls help fontos..
2015. febr. 1. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A beszélgetés két külön példányban létezik. A sajátod törlése nem fogja a többi partnernél lévő másolatot törölni, nála ugyanúgy ott fog maradni a teljes beszélgetés.
2015. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelőnek igaza van! Ha te kitörlöd neki megmarad! De én ebből azt vettem le,hogy nem ismered a csajt,csak Fbről! Akkor miért beszélsz ilyenekkel akik több száz kilométerre laknak? Menny ki bulizni haverokkal,és csajozz be
2015. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
50-60 km re lakik tőlem és csak fbn ismerem de mondom nagyon hülyének nézhetett amiket irtam neki :( szerintetek rá merjek irni és ha igen hogy? most szerintem úgy néz rám hogy teljesen leégettem magam előtte.. hogy tudnám ezt jóvátenni?
2015. febr. 1. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!