Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Facebookon...

Szerintetek a Facebookon szereplo Trollfocinak nevezett oldal nem hanyinger?

Figyelt kérdés
Mar egy olyan szintet ert el az az oldal ami szamomra kiborito es felhaborito. Regen ugyan azok a humorok most meg a folytonos csufolodas. Undorito, hogy a sportolokat olyan modom alazzak meg amit mar elnezni nem lehet. Az oldal "rajongoi" olyan football drukkerek akik cscak annyit tudnak a Magyar focirol amennyit az oldal mutat. Olyan temakon nevetnek ami mar leragott csont.

2015. febr. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekem se tetszik. Régen belájkoltam, most pedig egy pár hete ki is vettem a lájkomat, mert már nem jön be. Leginkább az erőltetett Bajner-es poénok miatt "léptem ki". Na, az tényleg rohadtul lerágott csont.
2015. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
35%

Ha érzékeny lelkű vagy, kérünk HAGYD EL ezt az oldalt!

Ha nem érted a viccet, kérünk HAGYD EL ezt az oldalt!

Ha úgy érzed, hogy megbánthatunk, ha a kedvenc csapatodról, játékosodról teszünk fel képeket,kérünk HAGYD EL ezt az oldalt!

2015. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
El is hagytam, és nem mert érzékeny lelkű, vagy Bajner és Notts Country fan vagyok, hanem mert nem tetszik ez a fajta erőltetett csontig rágott humor.
2015. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2015. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
hogy jön ez ide? hogyha azt mondom hogy 28 vagy hogy 19 vagy hogy 14 akkor ezekből mit vonsz le következtetésként? amúgy 17.
2015. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En is 17 vagyok es nem azert utalom az oldalt mert erzekeny lelku vagyok vagy mert nem ertem a humort hanem ez mar sok es unalmas. Megneznem mennyi eletuk van az adminoknak...
2015. febr. 21. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ja, azt sem értem, hogy ők hogy lehet hogy nem unták már meg? Mert nekem csak pár hétig voltak belájkolva, és az-az idő alatt, úgy hogy csak átfutottam az üzenőfalon a temérdek mennyiségű "poénos" posztjaikat, már meg is untam őket, sőt a kb. 3 hétnek a felénél már meguntam őket, csak nem volt kedvem még kilépni rögtön.
2015. febr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!