Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költ el havonta...

Mennyi pénzt költ el havonta aki rendszeresen jár bulizni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy belépők, kaja, pia és utazási költséggel együtt kb. mennyi pénzt költ el bulizásra egy ember egy hónap alatt.


Kimondottan nem az érdekel, hogy mozi meg vacsora, hanem a menjünk el X városba egy szórakozóhelyre és igyunk jellegűre.



2015. febr. 8. 15:06
 1/5 anonim válasza:
én kb 40-50 ezret simán, szerintem ez nagyon sok mindenen múlik, ha meghívnak akk kevesebbet nyilván, de ha csak bnőmmel gondolunk egyet és irány a buli akkor akár egy este alatt is :) én 19L
2015. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És honnan van rá pénzed ?
2015. febr. 8. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
van egy különleges dolog, úgy hívják: munka. Ez lehet teljes, fél állású de akár diák is
2015. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jó de ennyi pénzt... Inkább utaznék belőle.
2015. febr. 9. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
neked az utazás a szórakozás, nekem ha találok egy értelmesebb, jobb játékot, nekik pedig az ha elmehetnek inni együtt a barátokkal/barátnőkkel.
2015. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!