Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TippMix Jégkoron, TippMix...

TippMix Jégkoron, TippMix segítség?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek jégkorongba van bunda meccs ? Nem rég tippmixelek focira fogadtam mindig és jött is de december vége felé egészen idáig amit csak raktam fociból egy szelvényre max 3-4 mecset egy meccs mindig el ment pedig mindenről statisztikát nézek nézem a tabella állását az ezelőtti eredményeket ...és mégsem jött egy szelvényem se 3- meccsből 1 mindig el ment :( 1,50 1,20 1,70 -es meccseket raktam nagyobb odds-ost nem mertem mert ha raktam el ment .... A héten át álltam jégkorongra 2.20 -2,30 odds-es meccseket raktam és be jött (ugyan úgy statisztikát tabellát nézve raktam ) Ha nem túl nagy kérdés ti hogyan tipmixeltek hogy legyen is haszon amit nem raktok vissza következő héten mert volt 1-2 bukta közben ....Én meglátásom szerint fociba most nagyon sok a bunda ... Jégkoron nekem most szimpatikusabb lett :) De hálás lennék ha valaki hozzá értő tudna 1-2 tanácsot adni hogy mit érdemes rakni

Vagy milyen taktikával játszani :) ??



#fogadás #Tippmix #sportfogadás #futball #jégkorong #tippmix taktika #tipmix stratégia
2015. febr. 8. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A fociról én is leálltam az elmúlt pár hónapban, számomra is volt pár gyanús meccs és hasonló módon azon az egyen ment el mindig a szelvény. Mostanában tenisz, darts, jégkorong, ami jönni szokott. A dartsot javaslom, hogy nézd is, mert statisztikák alapján húzós megjátszani, de ott vannak nagyon jó odds-ok egyértelmű meccseknél.
2015. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A focinál nem a bunda miatt vesztettél. A foci és a sport is ilyen. Pl: Reál Margit,0-4. A hokival ugyanúgy fogsz járni. Stratégiát játssz ,és s ne légy kapzsi.
2015. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát kapzsi én szerintem nem vagyok mert nem nagy pénzekkel játszom és a feltett pénzből sem sokat nyerek ha be jön a szelvény :) Milyen stratégiára gondolsz ? vagy mi alapján gondoljak ki egy stratégiát ? ( Amúgy én gondoltam hogy a Real Madrid ki fog kapni :) )
2015. febr. 9. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a statisztikát kell nézni, hanem a meccset. Abból sokkal több információt szerzel.

Egyszer 2 hónapig tudtam csinálni, hogy az összes PL meccset megnéztem amit leadtak a digisporton, amit meg nem, azt interneten visszanéztem. Magyarul minden fordulóban megnéztem az összes meccset.

Életem legjobb formáját hoztam akkor a tippek terén, de sajnos ezt csak 2 hónapig tudtam csinálni, mert elég időigényes a dolog.


A statisztika néha nagyon félrevezető, mert nem látjátok, hogy közben milyen a csapat játéka.


Azt ajánlom válassz ki egy bajnokságot, amit szeretsz, és nézd meg a fordulók összes meccsét, amit nem ad a tévé, azt nézd meg neten utólag.

2015. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami , de sajnos én nem tudnék annyi időt rá szánni hogy minden egyes meccset végignézek . De azért köszönöm a segítséget :) És a többi válaszadónak is köszönöm a tanácsokat ! :)
2015. febr. 9. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Bunda mindenhol van, de elhiheted, nem amiatt mentek el a szelóid.

A statisztikák nézegetése meg akárki akármit mond, hasznos, sőt, elengedhetetlen kelléke a sportfogadásnak, viszont ha alaposabban szemügyre veszed a statisztikákat, láthatod, hogy a meccsek kb. ötödénél borul a papírforma. Egyszerűen ilyen a sport.

A tabella igazából nagyon keveset mond el egy csapatról. Sőt, igazából még az erőviszonyokat is csak hozzávetőlegesen tükrözi. Hadd mondjak egy példát: a döntetlenért fociban 1 pont jár. De ugyanúgy 1 pont jár azért, ha a Granadával döntetlenezik, mint ha a Barcelonával. Pedig a kettő között van egy "kis" teljesítménybeli különbség. Vagy például mi ér többet: a Cordoba ellen egy hazai pályán elért 1-0-s győzelem, vagy a Barcelona ellen egy idegenben elért 3-3-as döntetlen? Vagy mi ér többet: 1-0-ra verni a Real Madridot, vagy 4-0-ra?

Nagyon sok olyan tényező van, amit a tabella nem mutat meg. De még ha sikerül is statisztikailag pontos képet kapni az erőviszonyokról, a véletlen akkor is közbeszólhat. Nem csak fociban, hanem akármilyen sporteseményen.

Én egyébként nem sportágak, hanem bajnokságok és meccsek alapján szelektálok. Van, amire érdemes tenni, van, amire nem. Mérlegelek még a várható nyeremény alapján is. Ha valaminek meglátásom szerint 50% az esélye, és adnak rá mondjuk 3,50-es szorzót, azt érdemes megtenni. De ha mondjuk 80%-os esély mellett adnak egy 1,10-es szorzót, az eleve felejtős.


Még valami: egy kimenetel (oddsmesterek által vélt) százalékos valószínűségét megkaphatod, ha 1-gyel elosztod az ODDS-ot, és megszorzod 100-zal. (Persze, van benne némi szándékos mellébecslés, de közelítőleg így van.) Így megkaphatod, hogy pl. egy 1,50-es szorzójú kimenetel vélt valószínűsége kb. 67%. Egy 1,20-asé is csak 83%. Ami azt jelenti, hogy ha 6 1,20-as meccsből egy elmegy, az statisztikailag teljesen normális.

2015. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!