Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék egy csomó jó...

Mit kezdhetnék egy csomó jó minőségű magnókazettával?

Figyelt kérdés

Teljesen jó állapotban vannak, egyetlen egyszer lett rájuk felvéve valami, és még meg sem lettek hallgatva. Szóval, nincsenek agyonjátszva egyáltalán.

Gondoltam a vaterára, teszveszre, de nem igazán vásárolják őket.


2010. febr. 11. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ugyan mit kezdhetnél vele?! Vajon mennyi pénzt árulhatnál belőle, kinek kellene, és miért?! Nekem is van kb. 3 zsákkal, de eszembe se jutna bármit is tenni vele. A kazetták erre a sorsra jutottak.

Inkább azt javaslom, hogy tedd el, és 20 év múlva ha még lesz amivel letudod játszani, akkor tedd azt. Jót fogtok szórakozni.

Ezt tettem én is a gyermekkorom orsós magnójával: [link]

Pár évvel ezelőtt elővettem, működött. Mit mondjak elég érdekes volt.:))

2010. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jah még valami. Attól tartok, hogy a több száz cd-m is erre a sorsra fog jutni, és ha Neked van akkor a tiéd is.
2010. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jópofa magnód van! Arra is gondoltam, hogy valami kreatív dolgot nem lehetne velük kitalálni? Mármint a kazettákkal. CD-im is vannak, de azokat kreatívan fel fogom használni.
2010. febr. 16. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg használd egészséggel, egy tényleg JÓ MINŐSÉGŰ kazetta, kva jó magnódeckel simán hozza a CD minőséget sőt egyes dolgokban túl is szárnyalja, a zajban rosszabb csak de arra ott a dolby-b/c
2011. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!