Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem kpop fanfiction...

Tudnátok nekem kpop fanfictionokat ajánlani?

Figyelt kérdés
Elsősorban yaoi és (ha van), akkor yuri érdekelne. Hogy melyik bandáról szól, az annyira nem befolyásol. Főleg Exo és BTS fanfic érdekelne, de bármi más is jöhet!

2015. febr. 12. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


- Itt mindenféle fanfic van, biztosan találsz kedvedre valót. (Apropó, bónusz pont, hogy a történek nagy része összeszedett, szépen megfogalmazott.)

2015. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! ^-^
2015. febr. 16. 20:31
 3/6 anonim válasza:

[link]


Ez az oldal most indult, egyenlőre jungkook és Jimin fici van fent, de nincs befejezve, szóval szerintem folytatni fogja.

2015. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ZaMMy válasza:
Linkelni most nem tudok de cimet azt mondhatok:Sehun the beautiful best. Egy viszonylag hosszú de izgalmas EXO blog. Nagyon jó blog csak ajánlani tudom. Izgalmas
2016. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nessi001 válasza:

Szia

Ez egy B.A.P fanfiction, Zelo főszereplésével:) Csak ajánlani tudom, kukkants bele😚😚


[link]

2016. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 a114022 válasza:

Ez tetszeni fog :33


[link]

2020. márc. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!