Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Középsulis blogerek, akik...

Középsulis blogerek, akik koleszosok vagytok! Nektek mikor jut időtök az írásra?

Figyelt kérdés
Most vagyok hetedikes, és fél éve írok egy Hobbit fanfictiont. Két év múlva megyek gimibe, és koleszos leszek, ami nekem egy teljesen új világ. Nem tudom, lesz-e elég időm írni úgy, hogy hozzam a megszokott rendszeressléget( két-három hetenként új rész, és egy résszel mindig előbbre járok). Ti mikor tudtok időt szakítani rá a nap folyamán?

2015. febr. 13. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Kettő-hàrom hét? Én is kolis vok, a blogomat több 1000 olvassák, bár nekem van mobilnetem. Általában én éjszaka szoktam írni. Egy héten két rész jön ki.
2015. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért 2-3 hét mert nagyon hosszúak a fejezetek, és először leírom az egészet egy füzetbe és csak azután gépelem be. Éjszaka amúgy meg aludni szoktam.
2015. febr. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!