Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha unalmas az...

Mit csinaljak ha unalmas az eletem?

Figyelt kérdés
12 eves lany vagyok.Most is egyedul vagyok nincs onbizalmam csak 3 baratnom van de az egyik sz@rik ram.Na szoval minden nap unatkozom szivesen enekelnek mert egyszer jartam enekkarba es ott mindenki szerint jo volt a hangom, de felek masok ele kiallni.Hetfon kedden szerdwn is korepre jarok na de az nagyon uncsi.Anya apa ilyenkor is csak dolgozik a tesom tancol most eppen fellepesen van en meg a farsangra sem mentem el.Egyre inkabb egy semmirekello sz@rnak erzem magam,raadasul pont most lesz valentin nap es az egyik osztalytarsam megmondta annak aki nekem tetszik hogy szerelmes vagyok bele erre o azt mondta meg 20 000-ert sem iarna velem ezzel negyon megbantott. Bocsi a helyesirasert de tableten irok.Mit tanacsoltok??

2015. febr. 13. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi probléma, 12 évesen még senkivel sem kell járni. Babázz nyugodtan tovább!
2015. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha annyira unod magad, segíthetnél nekem borsólevest főzni.


Szerintem egyszerűsítsd egy kicsit az életedet:

- barátnő az olyan alak, aki szarik rád? Nem.

- komolyan járnál egy olyan taplóval, aki így nyilatkozik egy másik emberről? Inkább örülj, hogy most derült ki, hogy Neander-völgyi bunkó a gyerek, nem fél év párkapcsolat után!

- a Valentin nap meg egy hülye, amcsi marketingfogás. Most komolyan arra külön nap kell, hogy kimutasd a másiknak, hogy szereted? -.-" Normális ember nem csinál belőle ügyet.

- ha jól tudom, ezek az énekkaros dolgok pont arra is jók, hogy megtanítsanak kiállni emberek elé és megnőjön az önbizalmad tőle.

- Ha az ott hétfőn, kedden, szerdán korrepetálás lenne, esetleg ne azon tűnődj közbe, hogy hány száz olyan helyet és tevékenységet tudsz elképzelni, ami izgalmasabb: minél hamarabb érted meg a tananyagot és javítasz belőle, annál hamarabb szabadulsz meg a korrepetálástól!

- Lássuk be: egy átlagos 12 éves élete baromira, teljesen és végtelenül unalmas. Az csak a közmédia agysejtrohasztása, hogy annak kellene lennie.

2015. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Először is az nem a barátnőd, aki (a te szavaiddal élve)sz@rik rád.

Ha szeretsz énekelni, járj kórusba, ilyen egyszerű! Én is 12 éves vagyok, nagyon izgultam, de most már 18 évesekkel járok egy kórusba, egyedüli "kicsiként". Ha valamit szeretsz, csináld, és nem fogod megbánni!

Ha összeszeded magad, akkor vége lesz a korrepetálásnak is.

Ha szereted a zenét, játssz hangszeren, vagy sportolj, vagy olvass, tehát csinálj amit akarsz, a lényeg, hogy jól érezd magad.

A valentin napot meg sz@rd le, semmi értelme sincsen, főleg nem 12 évesen.Ha az a fiú meg akkora paraszt, akkor szerintem őt is el lehet felejteni.

Szóval szerintem jön a tavasz, tényleg nem érdemes szenvedni. :)

2015. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 000 Ft nem sok pénz, többet kéne ajánlani.
2015. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!