Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy olyan...

Tudnátok mondani egy olyan Blu-ray lejátszót ami rendelkezik scart kimenettel, hogy régi fajta tv-n is tudjak eredményt elérni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A jelenlegi Blu-ray lejátszókon biztos hogy nincs Sacart csatlakozó! De régebbi típusú Blu-ray lejátszókon sem volt elterjedt a scart csatlakozó. Viszont nekem van egy olyan régebbi típusú Blu-ray lejátszó, ami van RCA (Sárga, Piros, Fehér) kimentű csatlakozók. De ez a régebbi lejátszó sem képes kiadni képet, képcsöves tévére RCA-n keresztül. RCA-n keresztül is csak lapos tévére ad ki képet. Ki próbáltam és le teszteltem. Ezek az asztali Blu-ray lejátszók, elsődlegesen lapos tévékhez készültek. Így nagyon nehéz lesz olyan Blu-ray lejátszót találni amin, a HDMI kimenti proton kívül más csatlakozok is vannak. A régebbi típusú Blu-rayknél még azért előfordultak, HDMI csatlakozókon kívül más csatlakozók is, de a mai modern Blu-ray lejátszók már csak HDMI kimenettel rendelkeznek. Mint írtam is, a régebbi típusú lejátszóknál előfordul, a HDMI-n kívül az RCA csatlakozó, de azon lejátszók többsége se képes képcsöves tévékre képet ki adni. Sajnos a Blu-ray lejátszók, azok lapos tévék-re lettek ki találva! Javaslom hogy vegyél olcsóbb laps tévét. Már 40.000 magyar forintért biztos hogy kapsz, vadi új lapos tévét. Amihez már csatlakoztatható Blu-ray lejátszó.
2015. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!