Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudom elolvasni magyarul...

Hol tudom elolvasni magyarul a Shona Junai Gumi c. mangát?

Figyelt kérdés

Eddig csak az angol változatot találtam meg és az alapján amit a képsorokon láttam nagyon megtetszett. :) (link: [link] )

Nem igazán ismert manga Magyarországon, de a GTO (great teacher onizuka) c. mangát biztos többen olvasták már. Nos, ez a Shonan Junai Gumi manga ennek az előzménye. A történet főképp két srácról szól, Ekichi Onizukáról és Ryueji Dahmáról, akik a hírhett Onibaku motoros banda tagjai. Humoros, akció dús, bunyós sztori, pici romantikával is megfűszerezve. Szeretném elolvasni magyarul is, ezért ha tudtok segítsetek. Azoknak a manga fordítóknak is várom a válaszát akik szívesen lefordítanák. A válaszokat előre is köszönöm!


2010. febr. 12. 19:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!