Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jobb egy blognál? Ha az...

Mi a jobb egy blognál? Ha az író gyakran, de rövidebb fejezeteket rak fel, vagy ha ritkábban, de azok jó hosszúak?

Figyelt kérdés
Ti melyik verzió szeretitek?

2015. febr. 25. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha érdekesek
2015. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan hetente egy. A hosszúsággal az van, hogy nem jó, ha 5 mondatos, de az sem, ha 2 órát vesz igénybe az elolvasása. El kell találni a megfelelő hosszúságot, ami se nem rövid, se nem hosszú.
2015. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakmabelitől hallottam, hogy az olvasók többsége a statisztikák szerint a gyakrabban, de rövidebb verziót szereti. :)
2015. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Az szerintem attól függ. Ha majd több olvasód is lesz, és szeretnéd fenntartani az érdeklődésüket, akkor egy picit ritkábban is lehet (de ne túl ritkán!). Persze ez azzal jár, hogy sokkal többet kell írnod, illetve olyan minőségben is. Ha akarod, írhatsz privát üzenetet a történettel kapcsolatban, szívesen véleményezem. ;)

2015. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg olvasok egy olyan blogot, hogy az írója 3 naponként kb. tesz fel részt, és elég hosszúak, mármint, szerintem azoknak mondható. És sokszor azt csinálom, hogy egy részét átugrom, mert nagyon idegesít ha 20 percig kell olvasnom egy részt. Hetenként legalább egy, középhosszúságú részeket szeretem. :)
2015. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!