Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FIÚK!? Beszélgető - levelező...

Mogyiagyu kérdése:

FIÚK!? Beszélgető - levelező társat keresnék. Bővebb információk, lent.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és ha odajutok, hogy fiúkkal kéne beszélgetnem, egyből rágörcsölök. Nagyon hamar és könnyen zavarba jövök. A kérdésemmel, pedig arra gondoltam, hogyha írnának nekem üzenetet, nagyjából velem egy idős fiúk, akkor talán segítene a kommunikációban.

Örülnék, ha lennének "jelentkezők"

Köszönöm.



2015. febr. 27. 14:27
 1/4 anonim válasza:

Jelentkező biztos lesz.. :P

Ha lehet fiatalabb is, akkor nyugodtan írhatsz. :3

15/f

2015. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamennyit biztos segít..

én úgy vagyok, hogy van egy legjobb fiú haverom, vele hihetetlen jól eltudok beszélgetni. Viszont ha egy olyan sráccak kell beszélgetnem, aki tetszik, na akkor megáll a mutatvány :D De lehet nálad működik az, ha beszélgetsz kicsit valakivel- persze szóban megint más, mint chaten

2015. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos beparázok. A hangom feljebb csúszik, ami már szinte lehetetlen nálam. :D Aztán meg hülyeségekről kezdek beszélni :D
2015. febr. 27. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak veled egykorúakkal vagy zavarban, vagy mindenkivel? Akár idősebbekkel is?
2017. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!