Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbert új beszélgetős rádióműsorárol ami a Jazzy-n megy?

Figyelt kérdés

Pár adást hallgattam még meg, nekem eléggé tetszik, bár kissé "laposabbnak" tűnik, mint annak idején az Apokalipszis Rt., vagy a Demokrácia Rt. volt.

Nektek mi a véleményetek?



2015. márc. 3. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :D
2015. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan, mint az előző műsorai, ez tény, viszont nagyon kedvelem a Mérvadót is. Oszinak értékes gondolatai vannak, örülök, hogy Robi úgy döntött, vele fog rádiózni.
2015. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó. Nekem is tetszik, de sokkal laposabb és jelentéktelenebb mint az előző műsorai, sőt, javítok, ilyen "gyenge" műsora még sem rádiós, sem tv-s, sem előadássorozatos sem semmilyen nem volt még szerintem. Ennek ellenére hangsúlyozom, hogy engem is szórakoztat, de azt érzem, hogy alapvetően egész jók a műsorok és érdemes őket elhallgathatni, de az-az átütő dolog, ami az előző munkáinál érezhető volt, az elmarad. Talán azért, mert egyrészt Oszi is kicsit unalmasabb figura, mint eddigi, bármelyik beszélgetőtársa, másrészt kicsit általánosabb, mindennaposabb témákról beszélnek, kevés a jelentős tematika a műsoron belül, valószínűleg ezért érzem néha kissé laposnak a műsort. Ami már tényleg kicsit átcsúszott a gagyiba az a félrehallások volt, plusz még nekem néha a dalszövegelemzésekből is sok volt, a vége fele, pedig imádok dalokat hallgatni és elemezni, véleményezni őket és imádom ha ezt a Robiék, a frontális, határozott stílusukba teszik és én hallgathatom, de ezeknek a tipikus gagyiknak az elemzése eléggé jelentéktelenné, érdemtelenné vált. Esetenként tudnak egy-egy jobb témát kifogni, nem mondom, hogy ritkán, és akkor azt érzem, hogy elég erős a műsor, bár még egyszer sem éreztem a régi színvonalat. Mondjuk annyi még igaz, hogy a műsor hangulata sokkal könnyedebb lett szerintem, ezáltal sokkal könnyebben fogyaszthatóak az adások, tehát a magvas gondolatokkal teli Apu-hoz, vagy egy nagyon tömény, komoly témákkal foglalkozó, szórakoztató, de nem éppen könnyed Szélsőközepet nekem, hiába nagyobb élményt adott és többre becsülöm és jobban örülnék ha ilyen minőséget hozna, nehezebben csúsztak le az adások, ott is jól csúsztak, viszont itt ez a könnyed stílus miatt, darálom az adásokat :D.
2015. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy könnyedebb műsor, nem kell mindig megváltani a világot. Egy kereskedelmi rádiótól már ez is szép. Amelyiknél meg az Apokalipszis Rt-t bevállalták, hát az már szinte értelmezhetetlen, olyan kereskedelmi szerintem soha nem lesz többé. Egy normális országban a közszolgálatin csinálhatna műsort és szinte öncenzúra nélkül választhatna témát, de jelen esetben gondolom erősen korlátozzák, de örülök, hogy legalább ilyen van. Még itt is beletévedtek néha komolyabb témákba, lehet ennyi is volt a műsor, tartok tőle, hogy nem lesz folytatás.
2015. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!