Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha elmegyek...

Miért van az hogyha elmegyek egy buliba, akkor nem tudom élvezni? Az alapozás résznél a kocsmában inkább feszélyezve érzem magam, és próbálok jófej lenni mindenkivel.

Figyelt kérdés
2. féléven vagyok egyetemen, előtte is jártam bulizni, de régebben valahogy más volt. Túl sok az alfahím és kisebbségi komplexusom van köztük. 18/f

2015. márc. 6. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Na itt állj meg egy picit! Egy percig se hidd, hogy azok alfahímek! B*zer*ns b*b*szott kamasz majmok, akiket jól szájba kéne verni néha a bulikban. Én a hajógyárin voltam így, mint te, még 5 évvel ezelőtt. A Bed Beach-en azt hittem, hogy mindenki mekkora király, k**vajó cuccokban, hogy itt aztán meg kell adni a módját. Aztán miután 2-3 évig odajártam, láttam, hogy ők az igazán gagyi emberek, akik azért jönnek le, hogy feszítsenek, kiöltözzenek, de ha hazamegy, ugyanaz a furkó kis senkiházi lesz, csak a buliban játszhatja meg az agyát. Én már több, mint 10 éve járok rendszeresen bulizni és mostanában nyálasszájú kis köchögöket látok legtöbbször. Ahogy így leírtad, te biztos a normálisabb fajta vagy, úgyhogy ezen ne parázz többet.
2015. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!