Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Merengő fanfiction oldalon...

Merengő fanfiction oldalon van fennt olyan történet, ami Dumbledore életét mutatja be?

Figyelt kérdés

Van, aki írt olyat? Annak örülnék a legjobban, ha a homoszexuális szál is benne lenne, tehát, hogy szerelmes volt Grindelwald-ba.

Valaki találkozott ilyennel?



2015. márc. 7. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A Merengő fórumoldalán lehet ezt hamarabb meg tudnák neked mondani.

Én még nem találkoztam ilyen történettel ott, bár lehet csak azért mert más szereplő a preferenciám.

2015. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En meg nem talaltam ott ilyet, de pl a Nurmengard Trilogiaban nagyon fontos szerepet tolt be Dumby elete (amit a fanfic iroja, Parselmouth Lion nagyon sok minden fontossal egeszitett ki, de mondjuk pont nincs benne szerelmi szal Gellert es Dumby kozt).


De a Nurmengard Trilogiat mindenkepp ajanlom, a legjobb fanfic (es konyv), amit valaha olvastam.:)

2015. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!