Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni Vámpírnaplók és...

Tudnátok írni Vámpírnaplók és The Originals fanfictionokat? Esetleg Teen Wolfosat, vagy The Pretty Little Liarsosat? Vagy Ian Somerhalder, Joseph Morgan, Daniel Gillies, Nate Buzolic, Tyler Hoechlin, Tyler Posey fanfictionok?

Figyelt kérdés

Elsősorban Vámpírnaplók és The Originals fanfictionok érdekelnek, lehet pl. Klaus és Caroline-os, vagy bármilyen, ami kapcsolódik ehhez a két sorozathoz. Ha esetleg tudtok, írhattok Teen Wolfosat és PLL-eset is. Meg esetleg külön I.S., J.M., D.G., N.B., T.H., T.P. fanfictionokat?

Tudom sokat kérek, de ha esetleg valamilyent tudtok, akkor írjátok le! Kerestem már, találtam pár magyart, de nem tudom melyikbe érdemes belekezdeni, vagy pedig nem fogott meg elsőre. Köszönöm! :)



2015. márc. 8. 16:43
 1/4 anonim válasza:
szia nekem van egy Klena fanfictionom ha érdekel írj üzit
2015. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Félholdfalka válasza:

Itt szinte mindenkiről találsz fanficet. Ian, Joseph, Daniel Gillies, választhatsz bőven. :)

[link]

2015. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Buffy the vampire slayer, rémségek cirkusza
2015. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] The Originals fanfiction :)
2015. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!