Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Ady Endre...

Mit gondoltok Ady Endre Nekünk Mohács kell című verséről?

Figyelt kérdés
Szerintem sajnos sok igazság van benne :/

2015. márc. 12. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a sok-sok ehhez hasonló versét. Ajánlok néhányat: A Halál-tó fölött, A Duna vallomása, A Hortobágy poétája, Góg és Magóg fia vagyok én, Gőzösről az Alföld, Csák Máté földjén. Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe, de még irtam volna többet is. Aki hallgatja és elgondolkodik rajta, még nem is biztos, hogy megérti. A mi magyarságunk hová is fajult és fajul, és milyen is ez a nép, hát igen, Ady remekül és nagyon is igazan irja meg ezeket...F/18, nagy Ady-kedvenc és rajongó.
2015. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos nagyon sok igazság van benne.Szomorú,hogy a népünk csak akkor fog össze,ha baj van,illetve ehez az összefogàshoz is kell egy katasztrófa,vagy valami rossz ami a cselekvésre ösztönzi őket..nemhiába emleget fel egy nemzeti katasztrófát..
2015. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!