Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon miért jó bejelölni,...

Facebookon miért jó bejelölni, hogy milyen zenét/filmet/könyvet szeretünk? Miért szoktátok bejelölni?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert van rá lehetőség? Vagy tényleg végiggondoljátok, miket jelöltök be?


(Az "én nem tudom/nem szoktam" válaszoktól nem leszek előrébb.)


2015. márc. 15. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs facebbook oldalam, de olvasd tovább a válaszomat légyszi! Na. Tehát.Tudomásom szerint ez afféle "menő" dolog, aminek az égvilágon semmi értelme nincs, csak az, hogy mindenki megtudja a stílusodat, amit nem mellesleg kiírhatsz, ha azt akarod, hogy mindenki lássa. Én kedvelek egy blogot, követem, de nem teszem nyivánosságra, mi értelme lenne? Max oszd meg amit kedvelsz. Egyébkén valőszínűleg azért, mert van rá lehetőség, és így bekerülhetsz a menők bandájába. Ezt egy nyomi lány írta. Most lepontozhat bárki, nem zavar, őszinte voltam.
2015. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első mondatodból látom, hogy legalább végigolvastad a kiegészítést, ezt külön köszönöm. Én nem hiszem, hogy ez menőzés lenne, épp ezért nem értem. Azt értem, hogy ha lájkolsz egy előadót, értesülsz a dolgairól, de azért minden előadóé nem érdekel. Én is lájkoltam amúgy előadókat, csak felmerült bennem, hogy valaha bárki is megnézi-e ezeket. Épp ezért nem hiszem, hogy menőzés. Én sem a mainstreem bandákat hallgatom, de ilyesmit nem tapasztaltam.
2015. márc. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!