Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nálatok is jelentősen befolyás...

Nálatok is jelentősen befolyásolta a gondolkodásotokat meg az életfelfogásotokat hosszutávon a bulis drogozós téma? Pozitív irányba?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok válaszokat,akik nem drogos patkány-ozni akarnak,hanem tudják hogy mire gondolok és tudnak értelmes ide illő válaszokat adni :)

2015. márc. 16. 09:34
 1/4 cli_hlt ***** válasza:
100%

A jelenség, amire célzol, létezik. Pl: [link]


Persze egy szer magában semmit sem "tud", csupán az érzékelést és adatfeldolgozást változtatja meg. Hogy ezzel mihez kezd a használó, az már az ő dolga.


Sajnos sokan nem önismereti, vagy egyéb építő céllal tologatnak random fehér porokat az éjcakába bele.

2015. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Rajtam változtatott elég sokat. :) Én úgy érzem, hogy pozitív irányba. :) Másképpen látom a világot, más dolgok is elkezdtek érdekelni, másfajta emberekkel kezdtem ismerkedni stb., én jól érzem így magam. A "másfajta emberekkel kezdtem ismerkedni"-t nem úgy kell érteni, hogy kidobtam a régi barátaimat, hanem hogy régebben nem nagyon értett meg senki, most viszont találtam olyan embereket, akik megértenek. :)
2015. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azóta minden jobban érdekel. Jobban önmagam lettem. Még több dologra emlékszem, még több dolgot megtudtam, saját magam rájöttem dolgokra.

Tudni kell mindent használni én csak annyit mondok!

Előre meg tudok dolgokat jósolni...meg ilyenek, sokszor nem hiszek a saját szememnek. Boldogsággal tölt el. Szerintem nem mindenki képes erre, de nálam mindenképp pozitív irányba hat.

2015. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor ti nagyon fiatalok, ès/vagy kezdeti időszakban jártok. Majd jópár év múlva rájöttök, hogy amig most írtatok, mekkora butaság. Hál' Isten én már helyrejöttem.
2019. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!