Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15/F. Szórakoztatás!? (A...

15/F. Szórakoztatás!? (A lényeg lent! )

Figyelt kérdés

Mint fennt írtam,15 éves vagyok,első középiskolás.

Már általános iskolában,egészen az alsó tagozat vége felé elkezdtem hülyéskedni,amin mindenki szószerint röhögött,és ez mind megvan a mai napig is.

Szeretem,sőt imádom szórakoztatni a népet,akár rossz szóviccekkel,cselekedeteimmel,beszédemmel.

Nincs olyan dolog,amit nem tennék meg mások szórakoztatásáért.

Viszont,mostanában kezdek kicsit ellaposodni,és nemtudom megállítani ezt a dolgot.

Konkrétan,beszeretnék lépni a szórakoztatóiparba.

Hogyan kezdjek hozzá?

Valami szóviccek,amik tényleg tarolnak,vagy inkább borzasztóak?



2015. márc. 18. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


A legkézenfekvőbb az lenne, ha tanulmányoznád a külföldi stand up másorokat - azok közelebb vannak ahhoz, amit szeretnél, mint a magyarban divatos előadások.

Ez után cisnálhatnál egy 2-3-4 perces videót youtube-ra, és kdierülne, érdekli-e az embereket. A videó alatt lévő kommentekből, meg azzal, hogy sokszor újranzed egy elég jó kép kalakulna, hogy érdemes-e csinálnod, és ha igen, akkor hogy.

2015. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nézted-e annak idején a Csillag születiket, amiben egy stan up-os srác is volt. Az ő példája jól rávilágít arra, hogy mi a különbség a hétköznapi jópofaság és a hivatásos szórakoztatás között. Kiállt, mondta a poénjait, de a közönség inkább csak azért nevetgélt kicsit, mert nem akarták, hogy sz*rul érezze magát. Ugyanakkor ha ugyanazt elmondta volna egy sör mellett a haveroknak (ahogy saját bevallása szerint meg is tette), akkor biztos sikere van a beszólásoknak.

Az, hogy kezdesz ellaposodni, szerintem arról szól, hogy már belemerevedtél ebbe a jópofa, viccesfiú szerepbe, és olyankor is kötelességszerűen próbálsz vicces lenni, mikor valójában nincs semmi humoros mondanivalód. Vigyázz, mert az ilyen bohóc szerepbe nagyon könnyű beleragadni, és ez nem csak azzal jár, hogy folyton kényszeresen viccelődsz, hanem esetleg nem vesznek majd komolyan.

Ha valóban ezzel akarsz foglalkozni, akkor olyan poénokat javasolnék, amik nem sablonosak, amiket nem hall az ember bármelyik kocsmázás során random emberektől. És ami még fontos, neked is el kell hinned, hogy amit mondasz,az vicces, hogy azon nevetni fognak. Egy Köhalmi Zoltán már lehet lazább, hiszen midenki tudja róla, hogy tényleg jó poénokat fogunk tőle hallani. Az új arcoknak még bizonyítani kell, mert az emberek alapvetően szkeptikusan kezelik őket.

Még egy példát mondanék, ami jól illusztrálja, hogy a jó humor nem jelenti, hogy valaki tud is szórakoztatni. Hajós András beszólásai a Sztárban sztár zsűrijeként pusztítóak voltak, viszont a saját műsorai (asszem volt több is) rendre megbuktak.

2015. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!