Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Yutube videósnál mit jelent...

Yutube videósnál mit jelent ha felrakja a credits videót?

Figyelt kérdés
Már láttam párszor.Láttam tirexiHD is kirakta ez mit jelent?(néha ránézek 1-2 csatornára övé is köztük van)

2015. márc. 20. 14:27
 1/3 anonim válasza:

A credits vagyis hitelek videó lényege, hogy közölje a szerző, nagyarányú hiteltartozásai miatt abba kell hagynia a videózást.


Valószínűleg a drága gép és kütyük miatt Tirexi is beleesett a devizacsapdába

2015. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%

Ez az otthon ulo youtube gamer uj fazisa. Eletukben eloszor voltak novel (Tirexi arcberendezeset ismerve valoszinuleg penzert) es ez akkora torest okozott a szemelyisegukben, hogy hetekre, honapokra elvonulnak az internetes vilaguk elol.


A bebabozodast kovetoen tobb eddig teljesen eltero leny jelenhet meg, felrehajitva az eddigi rohadt, skyrim modoktol atszott, beteg testuket.


1. Komoly streamer kategoria. Rajonnek, hogy csak hulyet csinaltak magukbol es a szervezetuk szinte gyogyszerkent koveteli a valtozast es az elismerest a 25 evnrl idosebb gamer kategoriatol.

2. Nem youtube-eznek tobbet, hanem atvaltoznak sima gamerre (vagy hardcore gamerre, fuggoen az igenyeiktol), es szimplan csak elvezik a jatekot.


Van meg egy harmadik eset, semmi sem valtozik, es evekig maradnak ezen a szinten, mig egy ujabb ellenkezo nemu egyed (vagy egyezo mer' nyitott, nyugati tarsadalom vagyunk, ugye?) nem akad az utjaba. Ilyenkor az elobb felvazolt ciklus megismetlodik, ujra eselyt adva az eddig eletkeptelen, hodpofaju egyednek.

2015. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

o xd

Én nem nagyom szeretem tirexit.

Régen néztem de mióta kijelentette utlálja a magyarokat nem nézem

2015. márc. 22. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!