Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Youtube csatornáról? (StUcKaThOmE)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UCDBUdT7ViOlrKQ13fQ6n2kQ

Találtam ezt a csatornát,nem sok vidijük van de nekem vhogy tetszik a légkör meg az ígéreteik szerint lesznek jobb vidik is. Szerintetek? (Mielőtt valaki meggyanusítana,nem nem az enyém a csatorna)



2015. márc. 23. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden szempontból borzalmasan amatőr. Én azt a 4 perces vlog videót kb fél percig tudtam nézni annyira untatott. Unatkozó kisgyerekek különösebben egyedi és érdekes videó ötletek nélkül. Szerintem csak egy újabb tucat csírájában halálra ítélt csatorna. Gyakorlatilag semmit nem látok benne ami felkeltené a figyelmem.
2015. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem itt kéne reklámozni!
2015. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pocsék. Azt sem értem, hogy tetszhet neked bámi is rajta, ha nem te vagy a készítője. Persze szerintem te vagy az a kis hamis víztározós.
2015. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy eléggé gyanús. Ha nem is a kérdező van a videókba, minimum közeli ismerőse ezeknek a srácoknak, mert objektíven ebbe a csatornába semmi fantázia nincs...
2015. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ezekre a paranormális dolgokra értem a dolgot,biztos jó sorozat lesz. Meg mondta a vidiben a gyerek,hogy lesz kamera új. Egyébként a StuckAtHome című zenénél akadtam rá.
2015. márc. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!