Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Abbahagyta a videózást Tirexi?

Abbahagyta a videózást Tirexi?

Figyelt kérdés
Már 6 napja nem rakott fel új videót, meg már mióta nem beszélt videókban... Meg ez a The End-es videó is, végleg abbahagyta? Valaki tud erről valamit?

2015. márc. 25. 23:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Annyira szereted?
2015. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem jó videós, de most nem ezt kérdeztem.
2015. márc. 26. 17:11
 3/11 greeen ***** válasza:
33%
kivagy idegileg mi?
2015. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki ez a videós , de ha ó szerette akkor miért bántjátok, lehet neked sem tetszene , ha a kedvenc kajáldád/zenészed hnaptól nem csinálná a munkáját. Neki ez jelentett egy hangulatot, amikor leült és nézte a videot.
2015. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hagyta abba :)
2015. márc. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Kár, hogy nem hagyta abba.
2015. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 greeen ***** válasza:
0%
Belefutottam valami fikavideóban, abba ahol egyfolytában szidták ezt a videóst. Én nem nézem mert humorérzéke nuku, a gameplay videóknak úgy van értelme ha van vicces duma és arcmimika hozzá, ez a tirexi meg retteg a nyilvánosságtól, vagy ha kamera elé ül, akkor bebugyolálja a fejét 40 kiló textilbe...:) Ahogy néztem a csatornáját,(bár semmi értelme nézni, mert kommentelni is tilos ott) nekem úgy tűnik mostanában nem csinált videót, ami engem totál nem zavar, de ez arra utal, hogy most nem aktív. Ha jelenleg folytatja, akkor van neki új csatornája, Ha nem, akkor úgyis visszatér, csak biztos megsértődött szegényke valamire...:)
2015. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudtam, hogy ennyien utálják Tirexit... :/

Én is csak azt szerettem a videóban, ahogyan fikázza azt, vagy felidegesíti magát :DD

2015. márc. 30. 20:56
 9/11 greeen ***** válasza:
0%
Ajánlom neked BTurbót. az ő videóiban van élet is... De egyébként sok jópofa gamer van youtubon...
2015. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Tirexi egy felbérelt hü lye, aki csomó pénzt ölt a gépébe, és szerintem már szexuális kapcsolatot is létesített vele.

[link]


Mindenkibe beleköt, és egy csomó jó játékot kifigurál, inkább tegyél le róla, és ne nézd.

2015. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!