Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm akivel...

Van egy barátnőm akivel nagyon jól kijövünk de jól elbeszélgetni nem igazán tudunk mert túlságosan hasonlítunk egymásra. Nincs valami ötletetek, hogy milyen témáról tudna két 14 éves lány rendesen beszélni?

Figyelt kérdés
Oké tudom hogy bénán hangzik. Vannak más barátnőim is de vele még nem igazán sikerült megtalálnom azt a témát amiről tudnánk beszélni ás tényleg tippem sincs, hogy mit kéne csinálnom. Vagy lehetséges, hogy minket simán nem egymásnak teremtettek?

2015. márc. 27. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs bennetek akkor semmi közös kb. Ha nem megy, ne erőltesd.
2015. márc. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Van ra esely,higy nem egymasnak teremtettek.De! Ha nagyon akarjatok,ezen tudtok valtoztatni.

14 eves lanyoknal a fiu temat tudom elkepzelni. Beszeljetek meg,higy kinek ki tetszik. Es ha megbíztok egymasban,akkor szerintem nagyon sokaig lesz tematok:)

Bar ez ugye nem minden. Mert a baratsag nem egy temabol all. Menjetek el valahova (akar a tobbi baratotokkal) ! Es egyszercsak,ha sokat vagytok egyutt (vagy legalabb tobbet,mint eddig) akkor biztos lesz tematok:)

Sok sikert,es majd irj "helyzetjelentest"! :D

2015. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!