Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan jussak el osztálybuliba...

Hogyan jussak el osztálybuliba? Hívtak, hogy menjek, szüleim viszont drákói szigorúak.17/L

Figyelt kérdés
A héten lesz osztálybuli (pia, pizza, totál KO, ilyesmik). Korábban már volt ilyesféle incidensem, hogy hazudtam a szüleimnek, és most nagyon bizalmatlanok felém. Ebbe a buliba viszont muszáj lenne eljutnom. Mert félévkor jöttem a suliba (új vagyok) és eddig nem igazán sikerült beilleszkednem, mindenki csak a félénk lánykának hisz. Eddig nem volt alkalmam megnyílni nekik és megmutatnom hogy ki is vagyok (jó értelemben), és ez a buli (ahová meghívtak!!!) lenne a legkiválóbb alkalom. Szüleim viszont, még a kis régmúlti 'incidensem' miatt megmondták, hogy csak akkor mehetek el valahova ottalvósra, ha előre szólok, és a szüleikkel is beszélhenek (a bulittartó szüleivel). Ettől meg nagyon félek mert akkor baromi ciki mert 'apuci' és 'anyuci' félti a kicsi lányát, tudjátok... Mit tegyek?? Kérlek az értelmetlen, inkább tanulj ne bulizz kommentelők kíméljenek, köszi!

2015. márc. 28. 18:35
 1/3 anonim válasza:

Mondd azt,hogy a baratnodnel alszol.

Ha vege a bulinak menj az ahhoz akinel elvileg vagy,oda erted mehetnek..vagy ha egyedul jarsz haza meg jobb.

2015. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mond azt hogy beilleszkedés céljából mész.
2015. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neked kell eldöntened...:D ha azt gondolod, hogy seggrészegre leiszod magad, majd abból beilleszkedsz, hát hajrá...:D ahogy a 2-es mondja, mondd az igazat, bár szerintem szüleid sem hinnék el, hogy ez bármivel is előrébb juttat...:D hazudozni felesleges, mert ha megint kiderül, akkor nagyobb gáz lesz.
2015. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!