Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék Prank közben...

Hogyan tudnék Prank közben úgy kamerázni h ne vegyenek észre?

Figyelt kérdés
Vannak erre trükkök?Vagy hogy keressek rá youtube-on?Valakinek ötlet?Én parat ugy csinaltam h leraktam bizonyos helyekre de azért kéne egy dugi hely amikor mozgásból kéne kamerázni

2015. márc. 29. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Heló!


A legegyszerűbb go! proval lenne, ha közel akarsz menni.

2015. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom mert az kicsi de ezért nek veszek goprót szóval más megoldás kéne
2015. márc. 29. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy jó mobil, aminek használható akamerája, beleteszed táskába, kabátba, zsebbe és kész. vagy veszel egy olyan kamerát, ameinek angyon jó a zoomja és valak iveszi házból, háztetőről, messzziről..
2015. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem van egy canon zoom lens 5x nevű gépem.Kreatíz kommentek kellenének h hogyan rejtsem el.Pl h a kabát ujjába belerakom és a kamera onnan fog kilesni vagy ilyesmi.Nem nagyon jó a zoomja.Kezdésnek ez is jó sztem.
2015. márc. 30. 06:16
 5/11 A kérdező kommentje:
amugy nem rosszak az otletek meg köszi de olyan kéne amibe nem kéne beruházni.A telom kameraja jó de egy telefon nem olyan jó minőségű mint egy kamera
2015. márc. 30. 06:47
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

A legegyszerűbb úgy lenne, ha fogsz eg ykabátot, ami nem kell. Legyen felső zsebe - ne kicis -, és egyszeren beleteszed a kamerát, majd vágsz egy lyukat a lencsének a kabátra. Ezta lyukat körbeveszed egy folttal, és így nem fog feltűnni, hhogy valami nincs rendben a kabáttal - megcsináldo oylanra, mintha kitűző lenne, ez a rendelkezésedre aálló anyagoktól függ. A kamerát a zsebben rögzíted, tépőzárral lenen al egjobb, a kamera két odlalára teszel, meg bele a kabátba és kész is.

Ennél jobban valószínűleg nem tudnád eldugni. Egyébként ha meg észerveszik, akkor nem tehetnek semmit, jogod van kamerázni - közterületen.

2015. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek :D ez nagyon jó köszi szépen!De ha valakinek van még ötlete mondhat.Pl h tescoba hogy lehet ottis jó arra gondoltam eldugom a samponok közé mondjuk és ott nem látják meg.
2015. márc. 30. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Először meg kell tudnod, néz-e arra kamera. Mert ha felvesznek, és valami oylat csinálsz ,hidd el, megnézik, és ha lesz ott kamera, angy szarban lehetsz - ha kifogsz egy igazi badass főnököt.

Ilyenkor az is jó lehet, hogy ismerőst krész meg ,hogy álljon arra, és válogasson, ha kell, 5-6-10 percig is, ovlassa cuccokat, közbe a kamera meg menjen - kistáskában, zsebben...

2015. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én csak olyat akarok mint vitaly h követem az embert és közbe mondom: a gyanusított elöttem áll.Samponokat nézi.Sötét haj fekete farmer.Szóval így kommentálni mint jelenteném valakinek.A másik az h leraknám az egyik polcra a kamerát és utána emberek mellet lehajolnék és közbe fing effectet játszanék le hangfalból.Ebből mi baj lehet szerintetek?
2015. márc. 30. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából azután kellene utánanézned, mik a szabáylzatok, és mihez van joguk a botlban. Szeritne ma legrosszabb ami lehet, hogy kitiltanak, és rendőrt hívnak. De valőszínűleg csak finoma megkérnek ,hogy "Húzz a francba".
2015. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!