Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek nincs hányingeretek az...

Nektek nincs hányingeretek az összes reggeli rádióműsortól? Erőltetett izzadtságszagú vidámkodás műmájerkedés bulvártémák tömkelege-pofázás, idióta s. hülye beletefonálók ebből áll.

Figyelt kérdés

Mi a jó ebben? Erőltetett átlátszó rigehés-röhögés a semmin, erőlködés hogy mondjanak valami értelmeset (nem nagyon sikerül), ordenáré primitív bulvártémák, pl. a Questor botrány napján a fő téma az egyik műsorban valami VV f**szkalap szereplése.

Ukránoknál háború, itthon brókerügy, a világban ezer és ezer téma-és ezeknél a seggeknél ilyenek a fő témák. VV meg ilyenek.


Átlátszó röhögés amiről ordít hogy mű,. Jókedv mindig minden szépés jó. Ja hogy épp lezuhant egy repülő 150 emberrel és ezzel van tele minden? Nem baj, a reggelt akkor is valami primitív erőltetett rihegés-röhögéssel kell kezdeni. Másképp nem lehet.


Megy az előre lerendezett szerepek eljátszása, senki se őszinte senki se önmaga, le vannak osztva a szerepek, hogy ki az okos, ki az egyszerű nép gyermeke ki a megmondóember stb. És közben az utolsó percig be van osztva a műsor, egy perc spontaneitás nincs benne, miközben azt a látszatot akarják kelteni hogy egy kötetlen duma az egész.


És akkor jönnek a seggnél seggebb betelefonálók, akik zokniért meg bögréért mint szuper nyereményekért hajlandóak ország-világ előtt szarrá égetni magukat mindenféle kérdésekkel (és nem tudják a választ persze).


Kinek jó ez az egész?

Olyan nem lehet hogy beül oda a stúdióba X ember műsorterv nélkül és arról beszél amiről akar, és ha jó kedve van akkor jó, ha nem akkor nem. Ha épp X dologról az a véleménye hogy … (ami) akkor mondja azt.

És ha épp el akar küldeni mindenkit az anyjába akkor küldjön. Még mindig hitelesebb és korrektebb.


2015. márc. 30. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos nagyon sokan kajálják ezt a fajta műsort. Én is rosszul vagyok tőle, szerencsére megtehetem, hogy nem hallgatok rádiót, kifejezetten agysejtgyilkosnak érzem...
2015. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát igen nagyon hiányzik egy BéresZoo.... mostaniak egy nagy nullák
2015. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nullák is + még ötlettelenek is. Előre megalkotott nem általuk kitalált séma szerint építkeznek, saját ötlet nulla.
2015. márc. 30. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

miért nem hallgatsz kossuth rádiót? :D

én is meg tudom állni egyébként, hogy ne hallgassak rádiót...ezért nekem nincsenek ilyen problémáim...de aki csak az ilyen classfm meg ehhez hasonló kereskedelmi rádiókat képes hallgatni, az min csodálkozik? :D


mellesleg meg mit tudnának egész délelőtt a pénzügyi botrányokról meg a lezuhant gépről beszélni? :D

egyáltalán mért érdekelne ez bárkit is? :D

csak azért, hogy egész nap azon idegeskedjen, hogy ez a világ így szar meg úgy szar, mert semmi jó nem történik soha? :D

2015. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na most akkor elmondom, hogy a munkahelyen 6kor kezdem a műszakot és be van kapcsolva egész nap a rádió. És mit KELL hallgatnom egész nap? Ezeket a szarokat.

Ki nem kapcsolhatom, mert a munkatársak többségének tetszik így megy.

Tettem már javaslatot valami értelmes beszélgetős rádióra, pl Klub, de hát ezeknek a segghülye f**oknak mi kell? Az agyatlan rögögés a semmin. Morning só és hasonló szarok.

Nehogy már olyan műsort hallgassanak amiben értelmes továbbgondolásra érdemes dolgok is elhangzanak!

Most gondoljuk bele hova vezetne ez! Még a végén használni kéne az agyukat! Hát jó lenne ez? Ugye hogy nem!

2015. márc. 31. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak ezek az agyatlan marhák, de a többi rádió se jobb. Agysejtpusztító és nem csak a sok semmi duma miatt. A legfőbb baj az hogy monoton zenéket témákat nyomnak. Hiába kapcsolsz át másik adóra, ugyanaz a zene megy egy nap 10szer. Kibírhatatlan! Ahol megy egyéb témájú beszélgetős műsor megy annak sincs sok értelme, olyan hülye dumákat eresztenek el, tényleg unalmas és kibírhatatlan, én már majdnem bőgtem, belefásultam az egészbe. Ahogy fentebb említették felesleges rádiót hallgatni, írj ki egy cd-t a kedvenc számaiddal és nyomd be. Itt ne várj értelmes műsort, tök mindegy melyik adóra tekersz. Változatos zenét meg pláne ne!!!!
2015. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, tény hogy kell hozzá bizonyos fokú humorérzék.

Végül is az atomfizika sem való mindenkinek.

2015. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!