Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bénán és nevetségesen táncolok...

Bénán és nevetségesen táncolok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bármikor ha buliban vagyok, ha iszok, ha nem nevetségesen mozgok és a társaimat csak égetem. Ha visszafogottan, ha kicsit durvábban akkor is. Pedig szeretek táncolni, csak mikor másnap visszahallom, hogy mit csináltam, a sírhatnék kap el.

Mivel tudnék jobban mozogni, mit tanácsoltok? Eleve a testem is szar. Kicsi a seggem, vékony vagyok és magas. Úgy mozgok, mint egy feltámadt múmia, vagy zombi. Lassan már ott tartok, hogy félek megmoccanni a bulikban.

Kérlek segítő válaszokat írjatok! :( 17/L



2015. ápr. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is rosszzul aludtál! Mit kell ezen lelkizni? Úgy rázod, ahogy jól esik. Ha profi módon szeretnél táncolni, jelentkezz valami tánciskolába.
2015. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél be valami jó zenét, és gyakorolj a tükör előtt, ha senki sincs otthon. Vagy vedd fel magad kamerával, és nézd vissza. Nézz youtube-on videókat, és próbáld leutánozni, amit csinálnak. Ha nem jön ösztönösen, azért gyakorlással egész jó eredményt érhetsz el, főleg, ha van önkritikád. De ha van bizalmas barátnőd, megmutathatod esetleg neki, amit felvettél, hogy mondja el, mit lát ebben gáznak.
2015. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magasaknak gyakran javasolják, hogy mindenből feleakkorát próbáljon inkább. Kisebbet lépj ki, kevés nagy lendítés és több kicsi, húzd ki magad pont jól (aki magasabb, azon még a nem tartáshiba is kis tartáshibának tűnik), legyél laza és hetyke, és tényleg csak kicsit táncolj, ne nagyon. Nyilván bekarmolva ezt felejtsd el, akkor pont nincs is jobb, mint önmagadnak lenni.
2015. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!