Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fanfiction hirdetése, találása?

Fanfiction hirdetése, találása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megosztani a saját, és mások blogjait, amik nekem tetszenek. Link cserék nélkül hogyan lehet hirdetni az oldalakat? Illetve szeretnék én is találni néhány olvasnivalót, ami tényleg jónak bizonyul. Ha valakit érdekel, én is ajánlok párat, amik elnyerték a tetszésemet. :)

2015. ápr. 6. 17:02
 1/6 anonim válasza:
Gondolom K-pop ficiket akarsz keresni. Facebookon vannak csoportok, ahol találsz elég szép számmal. Nézz körül először ott.
2015. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten kpop-osokat akarok. Jöhet bármilyen. :)
2015. ápr. 14. 17:50
 3/6 anonim válasza:
Ugyanúgy Facebookon tudsz találni, bár néha a Google is ad ki párat, ha épp "jó kedvébe van".
2015. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a hirdetés nehéz kérdés :D Az én történetem max 4-5 ember találta meg a blog.hu-n. A Merengőn több olvasóm volt, de elegem lett az admin szekálásból minden gondolatjel és vessző miatt. Most a fanfiction.org-ra írok. De ha gondolod, elolvasom a történeted :D
2015. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2015. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Merengőn
2015. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!