Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » VOLT fesztiválra bevihetem a...

VOLT fesztiválra bevihetem a vitamintablettákat, amiket napi rendszerességgel kell szednem? Valakinek van személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

A rossz gyerekkoromból adódóan volt egy elég mély depresszióm, amin hosszú idő után sikerült túllépnem. Azóta táplálékkiegészítő vitaminokat és külön C-vitamint szedek, illetve a bal térdfájdalmaim miatt szedek Ízületi porcépítőt.


Az utóbbit el tudom hanyagolni néhány napra, viszont ha a szükséges vitaminokhoz és C-vitaminhoz nem jut hozzá a szervezetem, rossz lesz a közérzetem és fennáll a depresszió visszaesésének a veszélye is.


Beleköthetnek a fesztivál bejáratánál? Mi ilyenkor a teendő?

Nem örülnék, ha drognak néznék és tévesen elvitetnének rendőrökkel emiatt és lemaradnék a fellépésekről.



2015. ápr. 6. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szcientologia? Mert ok szoktak minden panaszra vitaminkurat 'felirni'.


Amugy nem, nyilvan nem fogjak elszedni a vitaminjaidat.

2015. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már, egy C-vitaminba senki nem fog belekötni.
2015. ápr. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha, akkor én is szcientológus vagyok, mert vitamint szedek? Ekkora baromságot is ritkán hall az ember.


Kérdező, ha tényleg vitamin, akkor miért szednék el? jól is néznénk ki...

2015. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, attol hogy vitaminokat szedsz, nem vagy szcientologus. Attol lennel az, ha depressziora vitaminokat ennel...
2015. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm...tehát ha én depis lennék és úgy gondolnám, hogy vitaminkúrát próbálok ki Mielőtt teletömném magam valami szarral, akkor attól én hirtelen szcientológussá válok? Ez egyre nagyobb baromságnak hangzik.
2015. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!