Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elromlott a telefonom és azt...

Elromlott a telefonom és azt szeretném tőletek megkérdezni hogy Iphone5s-t vagy Samsung Galaxy s5-öt vegyek?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok :) Köszi.

2015. ápr. 19. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Galaxy s5

Osztálytársamnak van iphone de ahogy én látom semmi értelme annak a telefonnak. Iphone csak iphonenak tud küldeni cuccokat telefonra és sztem az ismerőseid közül több embernek van andoridos telefonja. Az a telefon nem ér annyit sztem.

2015. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért? az s5 az ér annyit? :D

meg mit kell "küldeni"? nem 2005-ben vagyunk már, amikor még vicces mp3 hangokat küldözgettek bluetooth-on...:D


egyébként meg tökmind1, melyiket veszed, hosszútávon az iPhone jobb...samsungot meg fogod bánni, mert kifizetsz érte közel annyit, 2 év múlva meg azt is dobhatod a kukába, míg az iPhone-t röhögve eladod jó áron...

én most szenvedek az s4-em eladásával, amit tavaly megvettem 90ezerért, most meg 45-50et ajánlgatnak érte...

2015. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2 +1
2015. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!