Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Kylie Jenner kihívástól...

A Kylie Jenner kihívástól mennyi ideigarad olyan a szád?

Figyelt kérdés
Láttam róla sok videót, de egyikben sem mondják el mennyi idejig marad olyan a szánk. Ki szeretném próbálni de előtte jó lenne tudnom a fent feltett kérdésre a választ.

2015. ápr. 22. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
* mennyi ideig marad
2015. ápr. 22. 19:54
 2/4 Quasar07 ***** válasza:
Én 3 percig csináltam, és nem lett nagyon nagy, csak az ész szerű határokon belül, szóval nem giganagy, hanem szép, telt és másfél óráig volt olyan. De figyelj rá, hogy ne hagyd rajta az üveget sokáig, mert bevérezhet a szád könnyen! Alatta kicsit nekem is bevérzett az meg 3 nap alatt múlt el kb.
2015. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt tudom ajánlani, hogy ne próbáld ki, mert én 2 percig hagytam, és egy hete véraláfutásos a szám, undorító... Ne csúnyítsd el magad!:)
2015. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 30 másodpercig hagytam rajta, és nekem így is nagyon vastag lett és semmi baja sincs:DD Hát kb 1 vagy másfél óráig marad olyan.
2016. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!