Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthon elkészíthető, LEGÁLIS...

Otthon elkészíthető, LEGÁLIS fegyverek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, amivel persze nem lehet ölni, de valódinak néz ki, és otthon is elkészíthető. Teszem azt egy pisztoly, amivel kb 15m-re el tudsz lőni egy kavicsot, vagy valamit. Ne legyen nagy, ne kelljenek hozzá különleges alapanyagok, és LEGÁLIS legyen, ne kelljen bejelenteni, ne kelljen rá engedély.

Hasonló, mint ez: https://www.youtube.com/watch?v=n_Hm2PfGnMk de ne legyen ekkora, inkább egy pisztoly, és ne kelljen hozzá ekkora tartály, se ilyesmik.



2015. ápr. 25. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes a gázstukker viselési engedéllyel és paprika spray .
2015. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gázpisztolyon én is gondolkoztam, de otthon elkészíthető fegyvert szeretnék. Nem lőnék le vele senkit, csak ki tudja, ha egyszer be akarnak törni, még jól jöhet :D
2015. ápr. 25. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

"Teszem azt egy pisztoly, amivel kb 15m-re el tudsz lőni egy kavicsot, vagy valamit."


Ha buksz vele,simán rád verik az illegális fegyvergyártást és ha bármelyik résznél megáll a fegyverfődarab mivoltja 2-8 év!!! A videóban lévő cuccal idehaza cumi lenne.

2015. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Betörés ellen fa vagy fém ajtó heveder zárral , az ablakokon ízléses de kajak rács . A spray és a gázstuki a leghatásosabb és leghumánusabb védelmi eszközök között található .
2015. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!