Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha valaki adna nektek fél...

Ha valaki adna nektek fél Millió Forintot, hogy csak szórakozásra költhetitek vennétek egy Biliárd asztalt?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta gyűjtögetek, minden álmom egy Biliárd asztal volt!

Most, hogy megvan a pénz sajnálom rá! Most is imádok Biliárdozni

de valahogy sajnálom! Miért van ez?



2015. ápr. 27. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Van elég helyed hozzá? Én meg Dartsozni imádtam és csináltam is egy komoly Steel Darts falat, de ma már a helyhiány és család miatt csak a múlté...
2015. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyem az van :)
2015. ápr. 27. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Én megvenném.Ha megunod,meg eladod.
2015. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Itt a legfőbb szempont az az, hogy khiasználnád-e.


Egy ekkora beruházás egy szórakoztatási eszközre szeirntem akkor térül meg, ha:


Heti leglaább 10-12 órát használod - ez a minimum -, és van lehetőséged havotna többször is a barátaiddal - nagyobb csapatot, 3-4-5 fő - játszani. És tudod, hogy legalább 3 évig tudnád így használni.


Ha nem, akkor én ahelyedben olyan 40-50-60 ezer forintos cuccokat venénk, amiket még szeretnél, és most megtehetnéd, hogy beszerzed őket - új tv mondjuk, egy fasza fotel, új pc, laptop...

2015. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretek biliárdozni,de nem vennék asztalt, mondjuk helyem se lenne neki. 500-ból vennék egy új laptopot, kültéri pingpong asztalt, egy tabletet meg vmit.
2015. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

Egy normális 9-es versenyasztal állapottól függően 200-500 EFt.

Egy biliárdszalonban, de pénzbedobós asztalon is egy óra játék kb. 500-700 Ft.

Én átlagban napi egy órát játszok (egy héten 3-4 alkalommal 2 óra), mert amatőr versenyzek, nekem kb. 1 év alatt megy el az asztal ára úgy, hogy nincs saját, ingyen használható asztalom.

Így nekem fájdalmas, hogy nincs sem pénzem egyben ,sem helyem a saját asztalhoz.


Nem tudom, te milyen méretet terveztél, otthoni játékra egy 7-es asztal is teljesen jó, azt meg használtan 100 alatt lehet találni.

2015. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Igazából ha ügyesen vásárolok meg tudom venni mind a 3 dolgot amire vágytam! De úgy már nem marad a pénzből semmi :D
2015. ápr. 27. 16:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Kicsit fájó dolog ennyi éven át gyűjteni aztán hirtelen egy szempillantás alatt elkölteni :/
2015. ápr. 27. 16:16
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

"hirtelen egy szempillantás alatt elkölteni :/"

Ha az a dolog, amit veszel rajta, ott marad kézzel foghatóan, akkor nem olyan fájdalmas.

2015. ápr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed. Ha nem felnőtt vagy gyűjt még egy kicsit a zsebpénzedhez, ha még kellene. Remélem segítettem. (Ha megvennéd az asztalt, akkor használd egészséggel!) :)
2015. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!