Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a táborban a...

Hogy tudnám a táborban a barátaimat megijeszteni?

Figyelt kérdés
Nyáron táborba megyünk és és jól meg szeretném ijeszteni a barátaimat! 13 évesek vagyunk. Mondanátok jó tippeket?

2015. ápr. 30. 18:35
 1/3 anonim válasza:
HORROR JÁTÉKOK XDXD
2015. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem van egy jó ötletem amit már meg is csináltam :DD Hogy is fogalmazzak diszkréten... lefosták a bokájukat rendesen :DD. Annyit csináltam hogy mikor már mindenki aludt (persze volt segitségem és nem egy szobában voltunk az alanyokkal ,viszont külön házban a tanároktól) kicsórtuk xy telóját és a számomhoz felvettem eltorzitott hangon egy szöveget hogy mindet elviszi a halál meg ilyesmi és azt beállitottam a számomnak csengőhangként plusz egy ilyesztő képet beraktam indexképnek :DDD szóval az éjszaka közepén beraktam xy ágya alá a telót max csengőhang erőn, visszafutottam és felhivtam XDDDDD. Rendesen sikitoztak fiú létükre XDDD elég dúrva volt, és mikor rájöttek hogy telóból szólt nem merték lerakni a telefont XD
2015. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi ez nagyon jó ötlet!!! :) :P

Jöhetnek még válszok! ;)

2015. máj. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!