Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány számkombinációból állhat...

Hány számkombinációból állhat egy mobilszolgaltato számmezője?

Figyelt kérdés

Mer hallani hogy fogytán a szâmok de mégis mennyi egy szolgáltató számmezői lehetőségi

pl. 0630/31/20/701234567 ez egy es hony lehet kiszámolni hogy mennyi van 1 azolgáltatonsk?(horfozozott szám nem számit)



2015. máj. 5. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:

*hogy lehet

szolgáltatónak

hordozott


Elnézést a helyesírási híbákért csak mobilról írtam

2015. máj. 6. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem veszed a körzetszámot, akkor ugye hét karaktered van, amelyiknek mindegyike 9 értéket vehet fel,

azaz kilenc a hetediken=4782969


és igen ezért "hasznosítják újra" a viszaadott számokat.

2015. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Telekom írta évekkel ezelőtt: "Mobilszámok jelenleg csak a 200 0000 – 999 9999 tartományból adhatók ki, a 2010. január 16-án 00.00 órakor életbe lépô változtatásokkal azonban 0-val és 1-el is kezdôdhet majd mobil-hívószám". Tehát náluk mind a 7 szám tízféle értéket vehet fel. Elméletileg.


Forrás: [link]

2015. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi, akkor meg tíz a hetediken=10000000
2015. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi

néztem utolsó számítást is 1milliónak néztem az nem 10millió?

Elvileg akkor a Telekom biztosítva van mivel 10millióan amagyarok nincsenek

Köszi az infókat

2015. máj. 7. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

hja, k/rva telefonos billentyű, természetesen tíz a hetediken a tízmillió


de az lehet kevés is, gondolj bele ha mondjuk valakinek van egy saját, meg egy céges, az már kettő, plusz vesz egyet külön a mobilstickbe, az már 3 , és még mindig csak egy ember.


illetve ugye vannak a céges előfizetések, XY multi van most 1000 alkalmazottja, de a fluktuáció meg a jövőbeni bővítés lehetősége miatt, egy kupacban felvásárol mondjuk ötezer simet, ugyhogy előbb utóbb akár el is fogyhat :)


Plusz ha belevesszük, hogy lehet hogy mondjuk a jövőben összevonják a sámtartományt a vezetékesekkel akkor meg...


annyiban igazad van h egyelőre elég a tíz mila, ...egyelőre :)

2015. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi,tenyleg nem gondoltam a mobilnetre meg a multikra.

amúgy hogy érted hogy összevonják a vezetékessel? pluszban kiveszőbe a vezetèkes,és azz hogy lehetne összevonni a vezetékessel? Pl 0699XXXXXX helyet lesz 0620XXXXXX(X)??

2015. máj. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!